-

Nieobyty

Komentarze użytkownika

@GetBack, wyspa Jersey i obóz wolności czyli komornik jako dobro narodowe. (11 sierpnia 2018 21:41)

By być precyzyjnym w swoim przekazie – kontrakt Rywina dla mnie jest umową jaką poważny gangster/słup podpisuje ze zleceniodawcą. Tam ustala się warunki za milczenie i rekompensatę za odsiedziane.

Rywin jest w rozumieniu mafii honorowym człowiekiem nikogo nie wsypał, niczym się nie zdradził tak w śledztwie jak i po wyjściu na wolność. Zatem Konrad K ustalał w czasie krótkiego pobytu na Syjonie – co wolno mu zeznać i kto go w areszcie będzie prowadził.

Weźmy Marcina P. - siedzi ale przepraszam po co był cyrk z jego zona i dzieckiem które ta ma w czasie odsiadki z nie wiadomo kim. Kwestia posła Gawłowskiego – dlaczego się go wypuszcza i legenduje wizytę oficerów – facet miękł i trzeba go było ewakuować. Podobny jest uwolnienia mecenasa o ...

Nieobyty
12 sierpnia 2018 19:35

@GetBack, wyspa Jersey i obóz wolności czyli komornik jako dobro narodowe. (11 sierpnia 2018 21:41)

Właściwie cóż afera finansowa jest prosta wycofano w 2017 kapitał i stratni są akcjonariusze prywatni, stały model afer finansowych. Szukamy teraz władców marionetek, i tu dochodzi coś sowieci trafnie opisują maskirowka:

Mamy np. wpis Blogera WAWEL na salonie 24  https://www.salon24.pl/u/wawel/886682,dr-e-kurek-daniels-to-niekoronowany-krol-polski-i-mechanizmy-monarchii-na-przykladzie-afery-get-back-w o już

Mamy narrację Czerskie na temat śledztwa prokuratorskiego : .. Albo PiS chce wymazać swoje związki z aferą GetBack albo Prokurator Generalny zbiera kwity na Mateusza Morawieckiego..."

W tym chaosie narracji – notka gospodyni zwraca uwagę na dość pomijaną rzecz – KRS i kto u kogo i ile ma procent. Czyli nie chodzi o Konrada K i Piotra B al ...

Nieobyty
12 sierpnia 2018 14:00

@Grupa ZNAK, Bandyci z AK, Wojciech Lada i bandyci z BRUM oraz black metal. (31 lipca 2018 19:03)

Ładnie wyszło na nowenny do św brata Alberta się chodziło, relikwie całowało, i po latach Kalatówki pamięta i taki błąd w nazwisku.

Nieobyty
4 sierpnia 2018 08:25

@Grupa ZNAK, Bandyci z AK, Wojciech Lada i bandyci z BRUM oraz black metal. (31 lipca 2018 19:03)

Układ Krakowski – można przyjąć że ma długą historią pewnej struktury antypolskiej która się czasami objawia np. bunt wójta Alberta, związki z Hanzą itd..

Takie zadanie obecności ciernia w koronie królestwa rozłożone na setki lat. To co dziś widać to kooptacja czerwonych elit i rdzenia układu. Mamy tą widzialną strukturę ten tzw. krakówek z tą siecią powiązań towarzyskich. To że odchodzą tam walki buldogów o pozycję w hierarchii widać namacalnie np. dlaczego ujawniono przewały w sądzie apelacyjnym.

Ten aspekt fizyczny czasami jest widoczny ale jak w gabinecie krzywych luster – raczej widać marionetki a nie ich animatorów.

 

Aspekt duchowy Krakowa – to jest coś umykające tam czasami jest takie nagromadzenie w c ...

Nieobyty
3 sierpnia 2018 23:05

@Grupa ZNAK, Bandyci z AK, Wojciech Lada i bandyci z BRUM oraz black metal. (31 lipca 2018 19:03)

Rozwijając koncepcje „Układu Krakowskiego”, mamy ten wizualny i fizyczny aspekt.

Powiązania personalne i układy towarzysko-gospodarcze, czyli zaplecze w zasobach ludzkich, materialnych i strukturalnych. Jest też widoczna część ideowa – te krakowskie elity katolickie i ich najlepszy brat łata Janeczek Hartman. Ale dla mnie istotna są skuteczne [w okresie krótko terminowym] operacje "ataku na Kościół Katolicki".

Tak Opatrzność Boża czuwa i nie nam rozeznać jak długo w ludzkim widzeniu czasu mają się realizować Plany Boże. Ile lat czekaliśmy na kanonizację Królowej Jadwigi bo widać miał ją dokonać Papież z Polski.

Nie mniej widać już dziś te chwilowe sukcesy złego – np. sprawa intronizacji jak uległa skomplikowaniu. Może tak ...

Nieobyty
1 sierpnia 2018 23:02

@Grupa ZNAK, Bandyci z AK, Wojciech Lada i bandyci z BRUM oraz black metal. (31 lipca 2018 19:03)

1. Faszystowskie Włochy – temat na szerszą notkę. A tak bardzo skrótowo – odwrócenie Mussoliniego – przyczyna dla mnie leży w pragmatyzmie władzy. Kiedy dana grupa zdobywa władzę i porządkuje obszar swej administracji narusza szereg interesów tak obcych dworów i grup finansowych jak i grup wewnętrznych. Występuje wtedy pewien punkt gdzie dalsze porządkowanie zapewnia sobie śmiertelną nienawiść na obcych dworach które do tej pory wspierały nowa ekipę.

Benito – ośmielił się przekroczyć ten punkt i podjął grę w której długo stawiał opór [sojusz z Hitlerem był częścią tej gry].

Uwaga tytułem odpowiedzi i dla blogera SYRINGA.

2. Grzegorz Braun miał hipotezę o Układzie Wrocławskim, ja typuję inny element Układ ...

Nieobyty
1 sierpnia 2018 18:19

@Grupa ZNAK, Bandyci z AK, Wojciech Lada i bandyci z BRUM oraz black metal. (31 lipca 2018 19:03)

Drobne uwagi:

1. Mussolini – agent który pobłądził.

Tytułem wstępu do przyszłej notki Gospodyni. Dlaczego ten włoski mąż stanu – tak bardzo uwiera Anglosasów, ponieważ w pewnym okresie wybił się na samodzielność i przysporzył kłopotów imperium. [Można założyć zerwał z linią Garibaldiego]. Co do jego wprawek tych broszurek antykatolickich - to jest ten „rubel za wejście” w świat.  Jak w gangu by stać się członkiem trzeba za wejście zapłacić. Utrata statusu profana – wymaga bluźnierstwa.

2. Stróże Zamtuza.

Czy wśród polskiej arystokracji spotykamy pewne rody które mają od stuleci powierzone pilnowanie dziedzictwa zdrady narodowej. Takie piętno Kaina które każdemu pokoleniu wyznacza rolę str&oa ...

Nieobyty
1 sierpnia 2018 12:25

@Icchak Arad,Shmuel Krakowski i Israel Gutman czyli nowe zadania Yad Vashem (19 lipca 2018 21:25)

Czym jest Yad Vashem? To cytadela informacyjna w ramach wojny informacyjnej [tej szeroko rozumiane jak Rosjanie]

.. Według rosyjskich geopolityków współczesne konflikty polegają przede wszystkim na planowym i zamierzonym oddziaływaniu na przeciwnika w celu opanowania jego przestrzeni informacyjnej, w myśl zasady, że ten, kto kontroluje źródła informacji i infrastrukturę informacyjną znajdujące się na danym terytorium, jest w stanie panować nad nim wraz z jego zasobami 1 . Jest to możliwe dzięki długotrwałemu i systematycznemu oddziaływaniu informacyjnemu i informacyjno-psychologicznemu na poszczególne grupy społeczne. Celem tych działań jest takie ukształtowanie systemu wartości i sposobów postrzegania świata przez ludzi, aby od wewnątrz doprowadzi ...

Nieobyty
20 lipca 2018 22:42

@Jan Grabowski, Emanuel Ringelblum i czarna legenda Granatowej Policji. (30 czerwca 2018 19:49)

Odpisał bym że to nie ma znaczenia bo ważna jest narracja hagada opowieść jak to formacje ochrony porządku są współsprawcami w zagładzie. Bo to taka pełna bólu jest narracja – strażak który ratuje ludzi i mienie przed ogniem w Polsce w czasie wojny wystąpił czynnie w zagładzie. Takie pełne zezwierzęcenie.

Ale to nie tak do końca – Gdy wchodzi się w szczegóły to tak jak Pan piszę to nie była polska straż a formacje okupacyjne Feuerpolizei w których służba była przymusowa. Tylko że takich luk w pracach prof. Grabowskiego jest dużo więcej.

I teraz pytanie dlaczego tego nie podnoszą polscy historycy o tak oni przygotują merytoryczną odpowiedź i ona pójdzie w świat za rok dwa i będzie niczym pisk myszy.

Tylko że oni już dobrze d ...

Nieobyty
3 lipca 2018 20:49

@Jan Grabowski, Emanuel Ringelblum i czarna legenda Granatowej Policji. (30 czerwca 2018 19:49)

Muzeun Polin – jest nasze za wasze na hańbę waszą .

 

Symbolika budowli czasami daje ciekawe skojarzenia

Rosja Carska zbudowała na placu Saskim sobór Aleksandra Newskiego – a doszło do tego że całe imperium się nań składało. [Budowla to nic ale jej wystrój – mozaiki cudowne]. Nie długo się Romanowowie cieszyli tym symbolem swej Cerkwi nad Wisłą.

Po II wojnie zbudowali nam sowieci Pałac Kultury i Nauki – kolejny symbol dominacji. Był to jednak „dar narodu radzieckiego dla narodu polskiego”, a że to Naród Polski decydował jak ma ten dar zagospodarować tak i on się ostał.

Muzeum Polin - na terenie KL Warschau na grobach polskich ofiar buduje się gmach który się finansuje i nie ma realnie żadnego wpływu jak ...

Nieobyty
3 lipca 2018 20:45

@Jan Grabowski, Emanuel Ringelblum i czarna legenda Granatowej Policji. (30 czerwca 2018 19:49)

Drobna uwaga:

Jaki jest sens oczerniania policji granatowej i straży pożarnej.

Dla odbiorcy zagranicznego który jest atakowany przez narracje o zgładzie – to polskie organy państwowe uczestniczą w zagładzie żydów. Rząd londyński, rozkaz z 39 o przymusie pracy w policji pod karą śmierci to są nieuchwytne niuanse.

Jeżeli wprowadza się do obiegu odpowiedzialność za zagładę żydów ze strony państwa polskiego [potwierdza przypadek policji granatowej] to mamy do rozpatrzenia kwestię formy zadośćuczynienia ze strony takiego państwa.

Dlaczego wymuszona jest na krajowym aparacie państwowym forma – finansowania parauczonych oraz zapewniona szybkiej ścieżki kariery akademickich gangów z współczesnej ekipy badaczy zagłady.

Cel jest jak w ...

Nieobyty
2 lipca 2018 00:43

@Jan Grabowski, Emanuel Ringelblum i czarna legenda Granatowej Policji. (30 czerwca 2018 19:49)

Mamy obecnie nowe pojecie żydobanderyzmu – gdzie spadkobiercy ideowi UPA w militarnych grupach jak AZOV mają żołd od oligarchy Kołomyskiego.

To jest takie prostę w Polsce błotem chce się już obrzucic nie tylko policje granatową ale i straż pożarną z czasów II wojny a za granicą ci sami sponsorzy Grabowskiego opłacają uroczystości pod pomnikiem Bandery.

Od dłuższego czasu na rynku wewnetrznym celebrytom o korzeniach rodzinnych żydów z Galicji lub Kongresówki – przypisuje się polskie pochodzenie, takie rozpisane w czasie łączenie zbitki żydowskie to polskie. I nie tylko celebryci – żona Sikorskie u nas to polsko-amerykańska dzienikarka w USA żydowska.

Dlaczego żydowski historyk/socjolog Gross [ według formuły obecnej ojciec był żydem to i o ...

Nieobyty
1 lipca 2018 00:34

@Jan Grabowski, Emanuel Ringelblum i czarna legenda Granatowej Policji. (30 czerwca 2018 19:49)

Drobne wpisy.

Niedawno odbył się 22.06.2018 w  Lublinie , Kongres Środowisk Kresowych RP "Tożsamość,-Pamięć-Przyszłość" spotania w Lublinie. I krótkie wystąpienie prof. Zapałowskiego Mit UPA na Podkarpaciu

https://www.youtube.com/watch?v=14568xOjIAo

I intersujacy wątek – UPA tworzyła się na kadrach Policji Ukraińskiej [ wiekszość kadr dowdców to byli dowdcy w policji] a ta ma na rękach krew żydowską. To ma tez tłumaczyć brutalność i skuteczność wojskową i organizacyjną oddziałow UPA w Polsce.

Kolejny przyczynek: W jednej z prac o rajdzie gen. Kowpaka na tereny Polskie jeden z rosyjskich partyzantów wspomina że jako grupą rozpoznawcza dla lokalziacji przepraw dostała od polskich oddziałów eskortę i zdębieli gdy okazła się ich ...

Nieobyty
30 czerwca 2018 22:11

@Odszydlanie rządu, czyli wszystkiego morawieckiego! (19 czerwca 2018 20:56)

I. Gwoli dopowiedzenia

1. Komunikat o aresztowaniach w Syrii w dniu 11-06-2018 powielało szereg stron rosyjskich i nie widać by był to Fake news

https://spektrnews.in.ua/news/v-damaske-rossiyskie-voennye-provodyat-massovye-aresty/63721

2. Wojna w Jemenie: Chodzi mi o walki w Hudaydah – rebelianci Hutii mają problemy żywnościowe a ten port to ich okno na świat. A jeszcze nie dawno to jemeński Toczki latał nad Rjiadem i miały z nimi problemy rakiety systemu Pattriot

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-44534118

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-44471977

3. Co do listu Ambasady Iranu - Pojawiła się informacja w sieci i teraz sam chce sobie przypomnieć to źródło. Są dowody na taką akcję ambasady nie wprost bo mamy  szerszą akcje ze strony ...

Nieobyty
20 czerwca 2018 12:18

@Odszydlanie rządu, czyli wszystkiego morawieckiego! (19 czerwca 2018 20:56)

To Odszydlanie trwa od jesieni obecnie Pani Premier szykują idy marcowe.

Gdy poseł Brejza [ten od zamachu podpalonym kiblem przenośnym] zadał pytanie do URM o wydatki na premie dla ministrów to dlaczego go nie spławiono. [Ktoś mu pytania na kartce dostarczył i dał w URM zielone światło by dać odpowiedź].

Dziś też kto wyciągnął koszty wizażystki i robił grunt by uwalić ministra rolnictwa.

Jeden plus to Jurgiel wyciął numer i sam podłą się do dymisji wcześniej niż nowe ekipa zadecydował. [Tak jakoś się składa że majstruje się przy prawie łowieckim i łatwo sabotuje potem odstrzał dzików].

Kto zabronił premier wizyty w Sejmie u niepełnosprawnych i posłał media na sesje zdjęciową w czasie jej spływu Dunajcem.

Dlaczego po raz kolejny jest atak na premier Szydło & ...

Nieobyty
19 czerwca 2018 23:34

@Mężowie pani Mosbacher, Faberge i Armand Hammer czyli sukces a la USA. (9 czerwca 2018 21:49)

To nie jest żenujące to jest bezdennie głupie. Fakt III RP nie prowadziła samodzielnie polityki zagranicznej to był obce wytyczne i obcy ideowo Polsce aparat wykonawczy [na szczeblu kierowniczym].

Początek końca tej ekipy to obalenie byłej premier. Nie da się być poważnym uczestnikiem w grze dyplomatycznej jeżeli nie wykonuje się minimum w celu zachowania twarzy. Chodzi mi tutaj o reakcje po ataku Izraela. To co mamy obecnie w Brukseli jest odbiciem tego – nie ma litości dla bezbronnych frajerów.

Było to co prawda w części w interesie Waszyngtonu – bo nikt na poważnie nie prowadzi rozmów i interesów z ekipą którą na zaledwie grymas niezadowolenia Telawiwu nadmiernie kaja się i korzy. [Szlachta gołota na dworach magnackich też czepiała się n ...

Nieobyty
10 czerwca 2018 22:05

@Mężowie pani Mosbacher, Faberge i Armand Hammer czyli sukces a la USA. (9 czerwca 2018 21:49)

Errata

Nie Szatkowski a Cichocki i cytaty

Szczerski: Po przyjeździe do Polski Mosbacher będzie mogła zweryfikować swoje oceny

Po przyjeździe do Polski nowa ambasador USA będzie mogła zweryfikować swoje oceny m.in. co do antysemityzmu - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

M.in. na temat wypowiedzi Mosbacher wiceszef MSZ Bartosz Cichocki rozmawiał w środę z asystentem sekretarza stanu USA ds. europejskich i azjatyckich Wessem Mitchellem.

Nie wchodząc w szczegóły, dałem jednoznacznie wyraz nieakceptacji niektórych elementów wypowiedzi pani Mosbacher, w szczególności sprowadzających problem antysemityzmu w Europie do decyzji podejmowanych w Polsce -

powiedział w środę w radiowej Tr&oa ...

Nieobyty
10 czerwca 2018 17:14

@Mężowie pani Mosbacher, Faberge i Armand Hammer czyli sukces a la USA. (9 czerwca 2018 21:49)

Z uwagi na szereg wypowiedzi do tematu jako uzupełnienie notki zacytuje:

Bloger Kemir [Salon24] w notce: TRZEBA JE ŚĆ TĘ ŻABĘ aeamtu

.... Co z tego życiorysu wynika? Na pewno to, że pani Mosbacher nie jest kobietą stałą w uczuciach i wszelkie sentymenty są jej obce - jakoś nie udało się jej uwić szczęśliwego, przepełnionego ciepłem rodzinnego gniazdka. Co więcej, jej związki małżeńskie wskazują na małżeństwa z rozsądku - a precyzyjniej: jako przedsięwzięcia biznesowe, za którymi stoją pieniądze rzędu milionów dolarów.

... Dlatego pani Mosbacher w Polsce nie tyle będzie dbać o polityczną stronę amerykańskich interesów, (Donald Trump, ma do  tego inne narzędzia i ludzi), co zajmie się interesami żydowskiej diaspory w USA i państwa Izrael, w zwią ...

Nieobyty
10 czerwca 2018 15:21

@Pani Boni, Jan Grabowski, szewc Franuszek i 101 Batalion Niemieckiej Policji. (25 maja 2018 16:41)

Pozwolę rozwinąć odpowiedź [ w części jest ona do Pink Panter].

Co jest jednym z głównych problemów w zimowej operacji instalacji Polin, po stronie podanej agresji.

Oddawanie pola przeciwnikowi bez walki [w wykonaniu struktur państwowych i szeroko rozumianych elit]. Jedyną formę oporu stawia pospolite ruszenie.

Czy przypominamy sobie jak skoczyło poparcie dla premiera gdy usadził dziennikarza i wspomniał o współsprawstwie żydów. Niestety pełna pasywność oraz nadmierna uległość ekipy politycznej i opozycji jest nie tyle niepowetowaną stratą ale jest prawie zdradą.

Gdy dokonywała się odwrotu wielkie armii spod Moskwy to była kąsana przez kozaków ale była straż tylna i marszałek Ney, byli szwoleżerowie Jerzmanowskiego.

Dziś zwija się III R ...

Nieobyty
26 maja 2018 19:14

@Pani Boni, Jan Grabowski, szewc Franuszek i 101 Batalion Niemieckiej Policji. (25 maja 2018 16:41)

I tego dziś najbardziej brakuje - odpowiedź na atak i odskok.

Nieobyty
26 maja 2018 17:51

Strona 1 na 9.    Następna